Nenašli jste co jste hledali? E-shop je stále v úpravách a proto se může stát, že nenajdete co jste hledali. Napište nám na info@tktesneni.cz. Pomůžeme Vám a nabídneme cenu a termín i na položky, které jste na e-shopu zatím nenašli.

Jak nakupovat

Vítejte na e-shopu s těsněním do hydrauliky, pneumatiky, průmyslu, automotive, chemie a dalších důležitých odvětví.

Den bez pracovních starostí a vše objednáno jen na pár kliknutí? To je e-shop s těsněním Tomáš Karlík - prodej a výroba těsnění, nabízející aktuální skladový i neskladový sortiment těsnění, gufer, opravných hřídelových sad, plochého těsnění, ucpávkových šňůr, ložisek, hydraulických hadic, ale taktéž služeb v oblasti výroby nebo repase hydraulických válců a mechanických ucpávek.

Objednané zboží vždy pečlivě zabalíme, a odesíláme PPL kurýrem, nebo osobně přivezeme (v případě předchozí domluvy, nebo velmi objemné či váhově těžší zásilky) na Vámi zadanou dodací adresu. Cena přepravy PPL kurýrem je vytvořena na základě průměrné ceny do které jsou započátány mýtné a palivový příplatek. Maximální váhový limit pro PPL kurýra je 31,5kg na jeden balíček. Pokud se jedná o objemnější zásilku, bude zboží rozděleno do dvou balíčků, tak aby nedošlo k poškození zboží. Případně je možné domluvit telefonicky jinou přepravu, která bude účtována vždy dle cen přepravce. Nenárokujeme si žádné peníze na balné! Jsme rádi, že se na nás obracíte, proto nevidíme důvod účtovat jakékoliv "přirážky" k objednávce. Cena přepravy je stanovena vždy aktuálním ceníkem přepravce.

Všechny možnosti doručení a plateb naleznete na stránce Doprava a platby.

Jako dodavatel lisovaného těsnění, můžeme nabídnout také výrobu těsnění na zakázku. U nás mohou nakupovat maloobchodní, ale i velkoobchodní odběratelé. Pokud jste velkoobchodní odběratelé, doporučujeme, aby jste nás kontaktovali na uvedený kontakt níže. Jako maloobchodní odběratel, můžete samozřejmě nakupovat přímo přes e-shop, který Vás jednoduchými kroky provede až k objednávce, platbě a následně zboží můžete přijmout na uvedené adrese. S velkoobchodními partnery si rádi domluvíme schůzku a probereme potřeby osobně :-).

Pokud se Vám náš e-shop líbí, dovolte nám doporučit využití registrace do systému. Registrace není povinná, avšak umožní Vám výhody oproti neregistrovaným zákazníkům. Jako příklad můžeme uvést, že při opakované objednávce nebudete muset vyplňovat opakovaně své údaje a ušetříte svůj čas. Další z velkých výhod je, že budete mít přehled o všech svých objednávkách a jejich stavech.

V případě vašeho zájmu se můžete po telefonické domluvě zastavit v místě naší provozovny Těchlovská 1091, 763 12 Vizovice (13km ze Zlína) a vyzvednout zboží osobně. Podmínkou je úhrada zboží dopředu, buď platební kartou a nebo převodem. Platba hotově je možná pouze v případě výroby těsnění na zakázku nebo za předchozí domluvy telefonicky.

Skladové zboží se snažíme expedovat ve stejný den přijetí objednávky, nejpozději však do 48hodin od přijetí objednávky. Vždy se budeme snažit expedovat v den přijetí objednávky, ale jsme také lidé a máme své limity. Bližší informace o expedici,  platbě a přepravě se dozvíte v odrážce Dodací termíny.

Zároveň bychom Vás, naše milé zákazníky požádali o laskavost. V případě potřeby změnit nebo stornovat objednávku, nám prosím bez jakýchkoliv odkladů napište na náš email info@tktesneni.cz. V případě, že se jedná o zboží, které máme skladem, nebudeme účtovat storno poplatky. Pokud však objednáte zboží, které budeme dodávat na zakázku (např. ještě jsme ho neměli nikdy v sortimentu a bude se vyrábět právě Vám na zakázku), zde budeme muset naúčtovat storno poplatek v závislosti na již spotřebovaném materiálu nutném pro výrobu vašeho objednaného výrobku, nebo objednaného výrobku u výrobce v zahraničí.