Nenašli jste co jste hledali? E-shop je stále v úpravách a proto se může stát, že nenajdete co jste hledali. Napište nám na info@tktesneni.cz. Pomůžeme Vám a nabídneme cenu a termín i na položky, které jste na e-shopu zatím nenašli.

Přerušený platební styk s RF a Běloruskem

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás informovat, že naše banka Raiffeisen bank zastavila platební styk s Ruskou federací a Běloruskem. Nebude tedy možné objednávat a zasílat zboží do Ruské federace a Běloruska.

I my z týmu TK Těsnění se s tímto omezením bez výhrad souhlasíme a podporujeme přerušení styku s Ruskou federací a Běloruskem do doby dokud nebudou vojska Ruské federace staže z území Ukrajiny a nebude obnovena její územní celistvost.

Níže uvádíme vyjádření banky:

Zastavení plateb do Ruska a Běloruska
Dobrý den, pane Karlíku,

oznamujeme, že Raiffeisenbank a.s. od 15. 2. 2023 nebude umožňovat realizaci žádných odchozích transakcí do Ruské federace a Běloruska.

Toto rozhodnutí se týká všech plateb i karetních transakcí (bez ohledu na měnu odchozí transakce). Příchozí transakce z těchto zemí budou prováděny dále, pokud nebudou v rozporu se sankčními pravidly.


S přátelským pozdravem
Vaše Raiffeisenbank
Suspension of payments to Russia and Belarus
Dear Mr. Karlík,

please be informed that Raiffeisenbank a.s. will not allow any outgoing transactions to the Russian Federation and Belarus as of 15 February 2023.

This decision applies to all payments and card transactions (regardless of the currency of the outgoing transaction). Incoming transactions from these countries will continue to be executed unless they are in violation of the sanction rules.
With friendly regards
Your Raiffeisenbank

 

Děkujeme za pochopení

Váš tým TK Těsnění